Várunk Téged is a Mosolyzónában!

Először is köszi, hogy megkerestél bennünket!

Az interneten is láthattad, hogy a Mosolyzóna egy különleges autósiskola, ahol az oktatók maximális türelemmel, megkülönböztetett figyelemmel és kiemelkedő hatékonysággal dolgoznak. Ezt évi 1000 elégedett tanuló és az országos átlagnál 20 %-kal jobb vizsgaeredmény is bizonyítja.

Íme a legfontosabb információk:

Hol vagyunk?

A Mosolyzóna Autósiskola a VIII. kerület Német utca 6.szám alatt található. Itt van az irodánk is, és a tanterem is.
A helyszín 4-es metróval, vagy 4-6-os villamossal könnyen megközelíthető. A Rákóczi tér jobb hátsó sarkánál vagyunk!

Tanfolyami formáink

Tantermi képzés:

• Az esti oktatás két hétig tart: hétfőn, szerdán és csütörtökön (17:30-20:30 között).
  • A reggeli képzés három hétig tart: hétfőn és csütörtökön (9:00-12:00 között).
  • A hétvégi tanfolyam két hétvégén zajlik: péntek este  (17:30-20:30 között) és szombat délelőtt (9:00-14:00 között, dupla foglalkozással) – közte egy hétvége tanulási szünettel.
  • Lehetőség van arra is, hogy a reggeli, az esti és a hétvégi órákra felváltva járj.

Online képzés:

• Felkészülhetsz otthon is, amihez távoktatási anyagot biztosítunk (e-learning). De ezt is kombinálhatod tantermi órákkal vagy konzultációkkal is.

A tanfolyamok indulási időpontjait több hónapra előre ide kattintva tekintheted meg:

>> TANFOLYAMOK

Mivel a képzés a hatékonyabb oktatás érdekében kiscsoportban zajlik, és így a helyek hamar betelnek, ezért külön megköszönjük, ha egy válasz e-mailben megírod, hogy melyik oktatási forma (tanterem vagy online oktatás), illetve melyik időpont mellett döntöttél. De azt is megteheted, hogy az alábbi időpontokban bekopogsz iskolánkba és személyesen beiratkozol.
Ha pedig egyelőre még nem szeretnél személyesen eljönni, akkor van lehetőség online regisztrációra is. A lényeg, hogy valamilyen formában feltétlenül jelezz vissza!

>> ONLINE BEIRATKOZÁS

Személyes beiratkozási időpontok:

Hétfő, Szerda, Csütörtök: 11:00 – 17:00
Kedd: 9:00 – 17:45
Péntek: 11:00 – 14:00

A pontos cím: 1084 Budapest Német u. 6. fszt. 2.

A beiratkozáshoz szükséges:
Személyi igazolvány, tb kártya szám. Beiratkozási díj, ami 35.000 Forint (fizethetsz bankkártyával is).

A jogosítvány ára:

A Mosolyzóna Autósiskola abban is egyedülálló, hogy többféle tandíjcsomag közül választhatsz. Segítünk akkor is, ha kevesebb  pénzzel rendelkezel, de akkor is, ha magasabb összegért még igényesebb szolgáltatást és több kényelmi lehetőséget szeretnél. Kérlek, hogy tekintsd  meg a tandíjcsomagokat, de jó ha tudod, hogy nem kell azonnal választanod! Ráérsz dönteni a KRESZ-vizsgáig.

A lényeg, hogy mindösszesen 35.000 forint befizetésével a tanfolyamot azonnal elkezdheted!

>> TANDÍJAK ÉS TANDÍJCSOMAGOK

Tudjuk, hogy a legtöbb embernek a jogsiszerzés anyagi vonzata a döntő, viszont a minőségi oktatást meg kell fizetni. Az alábbi cikk segít abban, hogy miért fontos picit több pénzt rászánni a tanulásra, és miért vannak nagy árkülönbségek bizonyos autósiskolák között.

>> HOGYAN LEHET TÖBB TÍZEZER FORINT KÜLÖNBSÉG KÉT AUTÓSISKOLA KÖZÖTT?

Tudod-e?

Hogy iskolánk alapítója és vezetője Pető Attila, a Kreszprofesszor, aki egyedülálló tanítási stílussal rendelkezik. A YouTube KRESZ-TV csatornánkon megtekintheted a teljes KRESZ oktatást, és még rengeteg hasznos témában tanulhatod meg tőle a közlekedés fortélyait. Ma már ebből az anyagból tanulnak több ezren, szerte az országban.
Az elsőbbséggel kapcsolatos alapfilmjét itt tekintheted meg:

Várunk szeretettel!